• +1 860 604-7797
  • biuro.szkolajp@gmail.com
  • P.O. BOX 2221 New Britain, CT 06050-2221
  • Rada Rodziców

    0041 - kadra
    0011 - kadra
    0032 - kadra
    0033 - kadra
    0035 - kadra
    Update2 - square-0001

    Rada Rodziców


    Podstawową jednostką wykonawczą w szkole jest Rada Rodziców. Jej głównym zadaniem jest zarządzanie administracyjną i gospodarczą działalnością szkoły. Rodzice – wolontariusze łączą siły w tematycznych komitetach, aby sprawniej współpracować i tworzyć atmosferę szkoły.

    Zapisać można się w każdym momencie roku szkolnego w biurze szkoły lub kontaktując się z jednym z członków Rady Rodziców.

    Serdecznie zapraszamy do współpracy.

    Prezes – Joanna Michalski – prezes.szkolajp@gmail.com – 860-212-4801
    Zastępca Wewnętrzny – Beata Adamus – zca1prezesa.szkolajp@gmail.com
    Zastępca Zewnętrzny – Dorota Urban – zca2prezesa.szkolajp@gmail.com
    Księgowa – Alina Szymanska –ksiegowy.szkolajp@gmail.com
    Skarbnik – Anna Pajor – skarbnik.szkolajp@gmail.com
    Sekretarz – Agnieszka Klimas – sekretarz.szkolajp@gmail.com
    Kierownik ds Podręczników – Renata Staron – sekretarz.szkolajp@gmail.com
    Kierownik ds Medialnych – TBD – polskaszkolajp@gmail.com
    Komisja Rewizyjna – Monika Paszkowski, Iwona Hader,  Anna Nowakowski, Agata Smiarowski – Rewizyjna.szkolajp@gmail.com

    Zebrania Rady Rodziców

    9/21/2019 sobota godzina 9:30 sala 244

    10/26/2019 sobota godzina 9:00 sala 244

    11/2/2019 sobota godzina 12:30 Media Center

    12/6/2019 piątek godzina 18:30 – sala 244 

    1/18/2020 sobota godzina 9:00 sala 244

    2/29/2020 sobota godzina 9:00 sala 244

    3/28/2020 sobota godzina 9:00 sala 244

    4/25/2020 sobota godzina 9:00 sala 244

    5/15/2020 sobota godzina 9:30 NBHS

    5/29/2020 piątek godzina 19:00 Lecture Hall – NBHS – zebranie wyborcze

    Członkowie Rady Rodziców

    Nazwisko Imię
    1 Adamus Beata
    2 Andrukiewicz Anna
    3 Badowski Ewa
    4 Bilas Joanna
    5 Buczynski Krzysztof
    6 Budz Jolanta
    7 Ceglarz Magdalena
    8 Celi Roman
    9 Chojnowski-Schroeder Joanna
    10 Chudz Dorota
    11 Cocozza Renata
    12 Czubat Krystyna
    13 Czwakiel Maria
    14 Ferenc Anna
    15 Grabek Malgorzta
    16 Hader Iwona
    17 Itterly Iwona
    18 Jarmoszko Tomasz
    19 Juchniewicz Beata
    20 Karpiej Monika
    21 Klimas Agnieszka
    22 Kolc Magdalena
    23 Konopka Iwona
    24 Kot Miroslaw
    25 Krzesinski Angelica
    26 Laszewski Katarzyna
    27 Lewkowicz Ewa
    28 Michalski Joanna
    29 Nowakowski Anna
    30 Oldakowski Janusz
    31 Pajor Anna
    32 Parzych Jaroslaw
    33 Paszkowski Monika
    34 Popielarz Marta
    35 Przestrzelski Ewa
    36 Radziewicz Wojciech
    37 Rogalski Barbara
    38 Rulka Beata
    39 Rulka Lukasz
    40 Rulka Magdalena
    41 Rutkowski Iwona
    42 Serafin Dorota
    43 Smiarowski Agata
    44 Sokol Agnieszka
    45 Staron Renata
    46 Svystun Magda
    47 Szczepanik Anna
    48 Szymanska Alina
    49 Szysz Marzena
    50 Urban Dorota
    51 Wardzala Anna
    52 Wierzbicki Monika
    53 Wnuk Małgorzata
    54 Zakrzewska Kasia
    55 Zawadzki Renata
    56 Zlotnik Elzbieta
    57 Zubrowski Małgosia
    Komitety Tematyczne
    Komitet Budżetowy
    Komitet Nagrodowy
    Beata Adamus
    Joanna Michalski Renata Staron
    Elzbieta Zlotnik Dorota Urban
    Marcin Rafalowicz Anna Szczepanik
    Ewa Przestrzelski Joanna Bilas
    Dorota Urban Iwona Itterly
    Agnieszka Klimas Wojciech Radziewicz
    Beata Adamus Joanna Michalski
    Agnieszka Sokol
    Komitet Doradczy-Akademie
    Komitet Prasowy
    Agata Smiarowski Joanna Chojnowski-Schroeder
    Kasia Zakrzewska Anna Ferenc
    Alina Szymanska Roman  Celi
    Renata Staron Renata Senenko
    Joanna Michalski Joanna Michalski
    Iwona Hader Agnieszka Klimas
    Maria Czwakiel
    Janusz Oldakowski
    Renata Zawadzki
    Komitet Reprezentacyjny
    Komitet Książkowy
    Joanna Bilas
    Elzbieta Zlotnik Elzbieta Zlotnik
    Dorota Urban Agata Smiarowski
    Iwona Itterly Joanna Michalski
    Anna Nowakowski Agnieszka Klimas
    Anna Pajor Beata Adamus
    Anna Szczepanik
    Monika Paszkowski
    Komitet wsparcia funduszowego
    Małgorzata Wnuk Renata Staron
    Marzena Szysz Dorota Urban
    Alina Szymanska Joanna Bilas
    Renata Staron Anna Pajor
    Dorota Urban Anna Nowakowski
    Ewa Badowski Monika Paszkowski
    Joanna Milewski Kasia Zakrzewska
    Dorota Serafin Joanna Michalski
    Janusz Oldakowski Agnieszka Sokół
    Komitet Wycieczkowy
    Janusz Oldakowski
    Renata Staron
    Komitet Statutowy
    Dorota Urban Elzbieta Złotnik
    Anna Szczepanik Beata Adamus
    Elzbieta Zlotnik Ewa Lewkowicz
    Alina Szymanska Joanna Michalski
    Iwona Itterly Dorota Urban
    Beata Rulka Agnieszka Klimas
    Ewa Lewkowicz Tomasz Jarmoszko
    Dorota Serafin Agata Smiarowski
    Agnieszka Klimas Joanna Bilas
    Renata Zawadzki
    Hanna Szydlik
    Katarzyna Wanke