• +1 860 604-7797
  • biuro.szkolajp@gmail.com
  • P.O. BOX 2221 New Britain, CT 06050-2221
  • Rada Rodziców

    Rada Rodziców


    Podstawową jednostką wykonawczą w szkole jest Rada Rodziców. Jej głównym zadaniem jest zarządzanie administracyjną i gospodarczą działalnością szkoły. Rodzice – wolontariusze łączą siły w tematycznych komitetach, aby sprawniej współpracować i tworzyć atmosferę szkoły.

    Zapisać można się w każdym momencie roku szkolnego w biurze szkoły lub kontaktując się z jednym z członków Rady Rodziców.

    Serdecznie zapraszamy do współpracy.

    Prezes – Joanna Michalski – prezes.szkolajp@gmail.com – 860-212-4801

    Zastępca Wewnętrzny – Beata Adamus – zca1prezesa.szkolajp@gmail.com

    Zastępca Zewnętrzny – Anna Pajor – zca2prezesa.szkolajp@gmail.com

    Księgowa – Alina Szymańska –ksiegowy.szkolajp@gmail.com

    Sekretarz – Iwona Hader – sekretarz.szkolajp@gmail.com

    Kierownik ds Podręczników – Ewa Lewkowicz – ewalewkowicz.szkolajp@gmail.com

    Kierownik ds Medialnych – Joanna Chojnowski-Schroeder – polskaszkolajp@gmail.com

    Komisja Rewizyjna – Agata Śmiarowski, Sylwia Baldowski,  Iwona Lojewski, Dorota Urban – Rewizyjna.szkolajp@gmail.com

    Zebrania Rady Rodziców

    10/2/2021  sobota godz. 9:00 Media Center NBHS

    Komitety Tematyczne
    Komitet Budżetowy
    Komitet Nagrodowy
    Beata Adamus
    Joanna Michalski Renata Staron
    Elzbieta Zlotnik Dorota Urban
    Alina Szymanska Anna Szczepanik
    Anna Pajor Joanna Bilas
    Dorota Urban Iwona Itterly
    Agnieszka Klimas Iwona Hader
    Beata Adamus Joanna Michalski
    Marzena Gryn Iwona Lojewski
    Katarzyna Szablowski
    Wieslawa Cwalinska-Zajaczkowski
    Sylwia Baldowski
    Marzena Gryn
    Agnieszka Gogol-Krzyzewska
    Sylwia Borselle
    Anna Koronkiewicz
    Maria Czwakiel
    Komitet Doradczy-Akademie
    Komitet Prasowy
     Agata Smiarowski Marcin Rafalowicz
    Renata Zawadzki Joanna Chojnowski-Schroeder
    Iwona Itterly Anna Ferenc
    Agnieszka Gogol-Krzyzewska Roman Celi
    Anna Koronkiewicz Renata Senenko
    Wieslawa Cwalinska-Zajaczkowski Joanna Michalski
    Maria Czwakiel Sylwia Borselle
    Iwona Hader Janusz Oldakowski
    Janusz Oldakowski Iwona Hader
    Maria Czwakiel
    Sylwia Baldowski
    Paulina Sobon
    Komitet Reprezentacyjny
    Komitet Książkowy
    Elzbieta Zlotnik
    Renata Staron Beata Adamus
    Elzbieta Zlotnik Agnieszka Klimas
    Dorota Urban Agata Smiarowski
    Iwona Itterly Joanna Michalski
    Anna Nowakowski
    Anna Pajor
    Anna Szczepanik
    Monika Paszkowski
    Komitet wsparcia funduszowego
    Małgorzata Wnuk Renata Staron
    Marzena Szysz Dorota Urban
    Janusz Oldakowski Joanna Bilas
    Ewa Badowski Anna Pajor
    Katarzyna Wanke Anna Nowakowski
    Joanna Milewski Monika Paszkowski
    Iwona Lojewski
    Joanna Michalski
    Katarzyna Wanke
    Anna Szczepanik
    Iwona Itterly
    Komitet Wycieczkowy
    Janusz Oldakowski
    Renata Staron
    Komitet Statutowy
    Dorota Urban Elzbieta Złotnik
    Anna Szczepanik Beata Adamus
    Elzbieta Zlotnik Ewa Lewkowicz
    Alina Szymanska Joanna Michalski
    Iwona Itterly Dorota Urban
    Sylwia Borselle Agnieszka Klimas
    Sylwia Baldowski Ewa Lewczuk
    Ewa Lewkowicz Beata Grzymala
    Marzena Gryn Agata Smiarowski
    Katarzyna Wanke Katarzyna Szablowski
    Katarzyna Szablowski