• Rada Rodziców

Podstawową jednostką wykonawczą w szkole jest Rada Rodziców. Jej głównym zadaniem jest zarządzanie administracyjną i gospodarczą działalnością szkoły. Rodzice – wolontariusze łączą siły w tematycznych komitetach, aby sprawniej współpracować i tworzyć atmosferę szkoły.

Zapisać można się w każdym momencie roku szkolnego w biurze szkoły lub kontaktując się z jednym z członków Rady Rodziców.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Prezes – Joanna Michalski – prezes.szkolajp@gmail.com – 860-212-4801

Zastępca Wewnętrzny – Jadwiga Cieślak – zca1prezesa.szkolajp@gmail.com

Zastępca Zewnętrzny – Anna Pajor – zca2prezesa.szkolajp@gmail.com

Księgowa – Elżbieta Janiec –ksiegowy.szkolajp@gmail.com