Zespół Prasowy zaprasza do współpracy

Oto grupa tych, którzy pracują dla Państwa za kulisami. Do ich obowiązków należy fotografowanie i filmowanie oraz montaż i publikowanie materiałów wizualnych. Tworzenie i kreowanie szkolnej strony internetowej, pisanie artykułów oraz aktualizuja platformy Facebook i Instagram. To zespół, który trzyma rękę na pulsie i dostarcza Państwu informacje i relacje z życia szkoły.

UWAGA! Aktualnie, zespół szuka do współpracy osób w trzech odrębnych kategoriach:

1) osób, które posiadają doświadczenie z programami graficznymi typu Illustrator, InDesign lub Photoshop,

2) tych z Was, którzy chcieliby uczestniczyć w zdjęciach, nagraniach i montażu materiałów, pochodzących z największych wydarzeń w szkole,

3) autorów… czyli tych z natchnieniem i piórem do redagowania materiałów, które nadsyłane są do publikacji na naszej stronie lub w portalu Facebook.

Jeżeli ktoś z Państwa byłby zainteresowany współpracą to bardzo prosimy o kontakt pod adresem: prasowy@szkolajp.com. Każda pomoc jest na wagę złota.

Dziękujemy,
    Ania, Marcin, Joanna, Renata i Roman, czyli…

Zespół Prasowy Szkoły Języka Polskiego
    Media Społecznościowe. Fotorelacje. Prasa. Film