Zakończenie roku szkolnego 2021-2022

Ostatni dzwonek oznacza wakacje, ale zanim to nastąpi należy godnie zakończyć rok szkolny. Po mszy św. w kościele Holy Cross wszyscy przejechali do audytorium NBHS, które jest idealnym miejscem na taką podniosłą, a zarazem radosną uroczystość. Uczniowie, którzy zasłużyli w tym roku na nagrody specjalne, to:

• Veronica Dropa i Sebastian Kuszyk – Dyplom Wychowawcy Klasy 8-ej
    • Liana Chojnowski – Nagroda Dyrektora Szkoły
    • Michelle Spiewak i Damian Motyka – Nagroda Prezesa CPSD
    • Gabriela Jarombek, Olivia Hader, Maya Kasica, Julia Kraczka – Dyplom Ambasadora RP
    • Olivia Grabek i Maya Grembowiec – Nagroda za 100% wynik egzaminu LOTE
    • Michelle Prucnal – Stypendium Mateusza Maciulewskiego
    • Jan Kazimierczyk – “Super Matematyk”
    • Julia Michalski, Gabriela Wierzbicki, Kamil Michalski – podziękowania za reprezentowanie szkoły w Poczcie Sztandarowym

Wzruszającym momentem było podziękowanie dla Pani Dyrektor Elżbiety Złotnik oraz Pani Wice-Dyrektor Ewy Lewkowicz za wieloletnie kadencje na tych stanowiskach oraz zaangażowanie w życie szkoły. Uroczystość uświetniły występy szkolnej grupy tanecznej pod kierunkiem Anny Hayes i chórku pod kierunkiem Urszuli Niemczyckiej i Marzeny Radziwon.
    Serdecznie dziękujemy wszystkim za wspólny rok szkolny i życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku!!!

Tekst – RS, zdjęcia – Sylwia i Wojciech Baldowscy