Zabawa Jesienna 2022

Kolorowa jesień w pełni, a zabawa jesienna niestety już za nami. Oprawę muzyczną w gościnnej sali Sokolni zapewnił nam DJ Polski, dzięki któremu zabawa toczyła się głównie na parkiecie. Energii dodawały pyszne przekąski i kolacja przygotowana przez Restaurację Belvedere. Klimat zabawy najlepiej widać na poniższych zdjęciach.

Dziękujemy serdecznie fundatorom fantów na loterię, dzięki której zbieraliśmy fundusze na prezenty mikołajkowe dla naszych uczniów. Szczególne podziękowania składamy naszym Nauczycielom, Radzie Rodziców, Grupie Tanecznej, a w szczególności prowadzącej ją Pani Annie Hayes oraz Polsko-Słowiańskiej Unii Kredytowej. Wyrazy wdzięczności za użyczenie parkingu dla uczestników zabawy kierujemy również dla Unii Kredytowej Polam.

Nie sposób wymienić każdego z osobna, dziękujemy więc WSZYSTKIM przyjaciołom szkoły za wsparcie i pomoc w organizacji zabawy. WSZYSTKIM uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę oraz udział w loterii fantowej.