Zabawa Jesienna 2019

W sobotę, 12 października 2019, odbyła się długo przez nas oczekiwana Zabawa Jesienna organizowana przez naszą szkołę, Szkołę Języka Polskiego w New Britain, CT. Z okazji tak pięknego jubileuszu 60-lecia aktywności szkoły, który obchodzimy w tym roku, tematem przewodnim tegorocznej zabawy były lata 60-te. Cudownie wystylizowane na lata 60-te rodziny naszych uczniów wraz ze swoimi przyjaciółmi licznie wypełnili Grecką Salę w New Britain. Już od drzwi przeboje dawnych lat witały gości, a rytmiczne piosenki nie pozwalały na długie przebywanie przy stole. Tym bardziej nie trzeba było długo czekać, by zobaczyć pierwsze pary na parkiecie. Atmosfera była ciepła i wesoła, a parkiet nie pustoszał przez całą zabawę. Zespół Windstar, który grał dla uczestników zabawy, dokładnie wiedział jak rozbawić gości. Muzyka szalała, a publiczność razem z nią. Energia, która była obecna na sali zdecydowanie podnosiła nastrój zabawy. Ciężko było nie tańczyć, lecz aby goście nie opadli z sił już na samym początku zabawy, Pani Teresa Szafrańska zapewniła smaczną, przepięknie podaną kolację. Różnorodność potraw była zachwycająca, a sposób w jaki zostały zaserwowane sprawił, że smakowały jeszcze lepiej. Po krótkiej przerwie zabawa kontynuowała swą taneczną nutkę. I tym razem nie trzeba było długo czekać na gości, by powrócili na parkiet. Zabawa była znakomita, muzyka szalenie radosna i energetyzująca, a kolacja wraz z przystawkami i słodkościami przepyszna. Z tej strony dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie za przybycie oraz udaną, wspólną zabawę. Ślemy również wyrazy wdzięczności sponsorom za ufundowanie prezentów na loterię fantową.