Zabawa Choinkowa 2020

W sobotę, 25 stycznia, jak co roku w naszej szkole odbyła się Zabawa Choinkowa dla najmłodszych klas 0, 1, 2. Było dużo atrakcji od zabaw zręcznościowych poczynając, na grach grupowych kończąc. Powodzeniem cieszyły się tatuaże i malowanie twarzy. Odwiedził nas też Klaun, który rozśmieszał i zabawiał magicznymi sztuczkami nasze pociechy. Nie zabrakło również tańców ze Świętym Mikołajem, Elfami, Pingwinem i Misiem. Dzieciaki miały wspaniały poczęstunek przygotowany przez rodziców. W tym dniu dużo radości i uśmiechu gościło na twarzach dzieci biorących udział w zabawie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za pomoc w przygotowaniu tak wspaniałej Zabawy Choinkowej  dla naszych maluszków. Do zobaczenia za rok.

Alina Szymański ( babcia)
    Dorota Konopka (rodzic)