Zabawa Choinkowa 2018

W naszej szkole nudzić się nie damy. Po ogniskach, wyjazdach, zabawach, spotkaniach i akademiach nadszedł czas dla najmłodszych. 27 Stycznia 2018r Szkoła Języka Polskiego zorganizowała Zabawę Choinkową dla dzieci klas 0-3. Po smacznym, słodkim poczęstunku w klasach przygotowanych przez rodziców nasi podopieczni ruszyli w stronę sali sportowej. Poprzebierane w kostiumy dzieci wkraczały z uśmiechem i zachwytem na hale gimnastyczną, gdzie przywitał ich Klaun z Pszczółką Mają i Kibicem. Były balony, zawody, chichoty i tańce. Nasi Wspaniali nauczyciele przygotowali fantastyczne gry i zabawy a rodzice służyli pomocą przy face painting i tatuażach. Cóż za mile spędzony czas! Dziekujemy wszystkim osobom pomagajacym przy organizacji tego wydarzenia. Serdecznie dziekujemy rodzicom za ich wielkie zaangazowanie , pomoc i przygotowanie posilku.