Wielkanocne podarunki

Święta Wielkiej Nocy zbliżają się do nas wielkimi krokami, dlatego zajączek wielkanocny przyniósł do naszej szkoły mnóstwo podarunków. Znajdowały się w nich słodycze, kolorowanki, breloczki i inne niespodzianki. Najmłodsze klasy odwiedził również klaun, który potrafił wyczarować dla naszych milusińskich balonowe zwierzaki. Wielką pomocą dla tegorocznego zajączka okazała się Polish-Slavic Federal Credit Union, z Panią Dorotą Ciszewską na czele, która sponsorowała wielkanocne podarunki. Podczas całego spotkania Pani Dorota wraz ze swoim zespołem doradzały również rodzicom naszych uczniów, jak profesjonalnie zarządzać swoimi finansami i bezpiecznie je lokować. Dobrym pomysłem na to jest właśnie Polsko-Słowiańska Unia Kredytowa, która już niebawem będzie otwierała swoje oddziały w Connecticut i ma w swojej ofercie również coś dla młodszych klientów.
    Nasze sobotnie wydarzenie było też wspaniałą okazją dla nauczycieli do spotkania się na żywo z uczniami, których od kilku miesięcy widzieli tylko na ekranach monitorów podczas zdalnego nauczania. Wszyscy tęsknimy już bardzo za normalnymi lekcjami i mamy nadzieję, że spotkamy się niebawem na Polance.
    Serdecznie dziękujemy Pani Dorocie Ciszewski z zespołem Polish-Slavic Federal Credit Union za hojne wsparcie naszego szkolnego zajączka. Mamy nadzieję, że był to owocny i radosny czas spędzony w naszej szkolnej społeczności. Czekamy na obiecane spotkanie z przedstawicielami Waszej Unii w plenerze.
    Podziękowania należą się również dla Dyrekcji i Zarządu naszej szkoły za zorganizowanie takiej ilości podarunków oraz całego spotkania. DZIĘKUJEMY!!!