Rozstrzygnięcie konkursu na kartkę świąteczną

Konkurs na kartkę świąteczną cieszył się w tym roku ogromnym zainteresowaniem. Jury konkursowe w składzie: Ewa Lewkowicz, Beata Trefon, Beata Adamus, Ola Opoka i Renata Staron stanęło więc w listopadzie przed trudnym zadaniem. Spośród kilkudziesięciu kartek świątecznych, wykonanych przez naszych uczniów na konkurs, trzeba było wybrać te najpiękniejsze z najpiękniejszych. Każda kartka była jedyna w swoim rodzaju i w każdą zostało włożone mnóstwo pracy i serca. I jak tu teraz wybrać? Po burzliwej dyskusji i wzajemnym przekonywaniu się co do swojego wyboru zapadła jednak ostateczna decyzja. Nagrodzone i wyróżnione kartki, prezentowane poniżej, wraz z życzeniami świątecznymi wysłane zostaną do sponsorów i przyjaciół naszej szkoły. Nasi mali i duzi plastycy dostali zaś nagrody za udział w konkursie i kreatywność, jaką wykazali się w swoich pracach.

Samodzielnie wykonane kartki mają największą wartość i sprawiają obdarowanym najwięcej radości, dlatego zachęcamy wszystkich do ich wykonania w domowym zaciszu i wysłania rodzinie i znajomym na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. A co najważniejsze – takie wspólne tworzenie kartek świątecznych czy ozdób choinkowych pozwoli nam spędzić czas w rodzinnym gronie i stworzyć w domu świąteczną atmosferę zanim nadejdzie Boże Narodzenie.

Renata Senenko