Rozpoczęcie roku szkolnego 2022-2023

Msza św. w kościele Sacred Heart w New Britain była początkiem uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2022-2023. Następnie na scenie audytorium New Britain High School nasz Poczet Sztandarowy zaprezentował się podczas hymnów państwowych zaśpiewanych przez uczniów szkoły. Dyrektor Renata Senenko powitała zgromadzonych gości i przedstawiła swojego Zastępcę – Panią Annę Hayes. Prezes Joanna Michalski wspomniała o najważniejszych zmianach w tym roku szkolnym. Szkolny chórek uświetnił uroczystość krótkim występem artystycznym. Wszyscy nie mogli się doczekać, aby wrócić po wakacjach do klas. Honorowy Dyrektor Szkoły, Pani Elżbieta Złotnik, zadźwoniła pierwszy szkolny dzwonek. Tradycji stało się zadość i mogliśmy rozejść się do klas na spotkanie z nauczycielami. Rok szkolny 2022-2023 na pewno przyniesie nam w szkole mnóstwo ciekawych chwil. Do zobaczenia na szkolnym korytarzu!!!

Zdjecia: Sylwia Baldowski i Joanna Chojnowski-Schroeder