Rodzinny Opłatek 2024

Rodzinny Opłatek, który odbył się 13 stycznia, stanowił doskonałą okazję do spotkania z przyjaciółmi oraz wspólnej zabawy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Daniel Band wspaniale dopasował muzykę, tworząc niezapomnianą atmosferę, a jednocześnie zapewniając rozrywkę zarówno najmłodszym, jak i starszym uczestnikom. Crystal Ballroom zatroszczyło się o smaczną kolację.

Nasz szkolny chór zaprezentował przepiękne kolędy. Występ wywołał duże emocje i nawet niektórzy z gości nie ukrywali łez wzruszenia. Muzykalne aranżacje kolęd stworzyły niezwykłą atmosferę, przypominając wszystkim świąteczny, bożonarodzeniowy nastrój. Dzięki temu przywróciliśmy troszkę magii świąt i zabawy.

Dla dzieci przygotowano różnorodne atrakcje, takie jak stoiska z wycinankami, origami, tatuażami, klockami LEGO oraz malowaniem twarzy. Nie zabrakło również klauna, który doskonale bawił najmłodszych, pozwalając rodzicom swobodnie szaleć na parkiecie. Jednak jednym z najpiękniejszych momentów był wspólny taniec rodziców i dzieci, tworzący niepowtarzalne chwile, które zapadną głęboko w naszą pamięć.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Crystal Ballroom za wspaniałą gościnę oraz przepyszne dania. Dziękujemy także Grupie Tanecznej za sponsorowanie fantów, Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej za dwie nagrody o wartości 100 dolarów, Collaborative Education Center za kreatywne wyzwania z klockami LEGO dla dzieci oraz Radzie Rodziców za organizację tego wydarzenia i sponsoring fantów. Wszystkim naszym gościom dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę, która z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

Tekst: Joanna Chojnowski-Schroeder
    zdjecia: S. Baldowski i J. Chojnowski-Schroeder