Polowanie na jajka

Zając Wielkanocny świetnie się spisał i ukrył w parku czekoladowe jajeczka!

Inspiracją dla Wielkiego Polowania na jajka jest zabawa szukania jajek, która dotarła do nas z Niemiec. W Polsce cieszy się coraz wiekszym zainteresowaniem. A polowanie na jajka w naszej szkole stało sie juz kilkuletnią tradycją. Klasy 0-3 to okolo  310 dzieci wyruszyło na poranne poszukiwanie jaj niespodzianek . Przygotowania trwały juz kilka dni, ponieważ skladalismy 2500 jaj, a w kazdym dziecko mogło znaleźć coś słodkiego jak i zabawkę niespodziankę. Poszukiwanie ich to atrakcja, która sprawiła frajdę małym i dużym.

Pragniemy serdecznie podziękowac wszystkim nauczycielom jak i rodzicom, ktorzy zgłosli sie do pomocy i sprawili, ze dzieci miały wyjatkowy dzień pelen radości i zabawy.

Z życia szkoly, EL