Pasowanie na Ucznia 2023

Polonez w wykonaniu maluchów zawsze prezentuje się świetnie. Tak właśnie zaczęła się uroczystość pasowania na Ucznia, już od początku wywołując łezkę wzruszenia w oczach zgromadzonej publiczności.

Po zaprezentowaniu klas oraz pomyślnym zaliczeniu “egzaminu na ucznia” każdy zostaŁ uroczyście pasowany przez Panią Dyrektor magicznym ołówkiem na ucznia naszej szkoły oraz otrzymał prezent, aby jeszcze milej wspominać ten dzień.

Pani Dyrektor złożyła serdeczne życzenia nowym UCZNIOM naszej szkoły oraz podziękowała  ich wychowawcom za pięknie przygotowaną uroczystość,  za nauczenie dzieci pierwszego w ich życiu poloneza, Radzie Rodziców za prezenty oraz gościom  za przybycie na dzisiejszą uroczystość i pielęgnowanie ducha polskości w nowym pokoleniu Polonii.

Zdjęcia – Sylwia Baldowski i Paulina Sobon