Odwiedziny Świętego Mikołaja

Tradycyjnie co roku, w nocy z 5 na 6 grudnia, Święty Mikołaj spieszy wraz ze swoimi reniferami i wielkim bagażem na saniach by obdarować dzieci drobnymi prezentami. W tą magiczną noc nie omija On nikogo, a wielką niespodzianką dla najmłodszych jest naturalnie odkrywanie tych dobroci z rana, 6 grudnia, kiedy za pomocą magii Święty Mikołaj zostawia je w kozaczkach lub też pod choinką. W tą noc czar magii naturalnie się nie kończy, gdyż elfy naszej szkoły zadbały oto by magia ta dalej trwała. Tym bardziej wielkim zaskoczeniem dla wielu naszych uczniów były odwiedziny Świetego Mikołaja w sobotę podczas zajęć szkolnych. Przyjechał On wówczas na swych magicznych saniach odwiedzić naszą szkołę, a za pomocą pracowitych elfów rozdał swe hojne prezenty. Pomimo wielu klas nie opuścił żadnej i znalazł chwilkę dla każdego, a podekscytowane i ucieszone buźki śpiewały piosenki i recytowały wiersze. Cóż za radość widząc szczęśliwe dzieci! Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować wszystkim elfom za pomoc przy organizacji tego wydarzenia oraz szczególne podziękowania ślemy w stronę naszych Mikołaji za Ich czas i odwiedziny. Do następnego roku, Mikołaju!