Odwiedziny Św. Mikołaja

W minioną sobotę nasza szkoła przeżyła niezwykłe wydarzenie – odwiedził nas sam Święty Mikołaj! To była niezapomniana niespodzianka, która rozświetliła twarze wielu uczniów i nauczycieli. Już od samego rana w szkolnych korytarzach unosiła się atmosfera radości i oczekiwania.

Wszystkie klasy pracowały nad przygotowaniem specjalnych wystąpień na cześć Mikołaja. Były to przepiękne piosenki i wzruszające wiersze, które podkreślały magię świąt i wdzięczność za wizytę tego wyjątkowego gościa. Święty Mikołaj przemierzał korytarze szkoły, witając się z dziećmi, rozmawiając z nimi i oczywiście obdarowując ich prezentami.

Niektóre klasy przygotowały nawet małe przedstawienia, które w humorystyczny sposób ukazywały postać Mikołaja i elfów. Uczniowie, nauczyciele i cała społeczność szkolna byli pełni radości, czując magię zbliżających się świąt.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Świętemu Mikołajowi za jego wizytę, uśmiech na twarzach dzieci, a także za te piękne chwile wspólnego świętowania. Jego obecność sprawiła, że ostatnia sobota stała się dniem pełnym radości i wspólnoty.

Dziękujemy także wszystkim klasom, które włożyły trud i serce w przygotowanie wystąpień – było to naprawdę wyjątkowe doświadczenie. Mamy nadzieję, że Święty Mikołaj odwiedzi nas ponownie w przyszłym roku, a do tego czasu życzymy mu dużo radości i bezpiecznych podróży po całym świecie, podczas zbliżającej się magicznej nocy. Do następnego roku, Mikołaju! 🎅🎄