• Matura 2023

W sobotę, 13 maja, 26 uczniów klasy 10 przystąpiło do egzaminu maturalnego, który jest podsumowaniem ich 10-cio letniej przygody z naszą szkołą.

Komisja Egzaminacyjna w składzie: Elżbieta Cieslak, Maria Kucharz, Ewa Lewkowicz, Elżbieta Mulawka, Magdalena Peszko, Renata Senenko, Artur Haraburda, Andrzej Sokołowski spotkała się z maturzystami w Lecture Hall NBHS. Elegancko ubrani uczniowie stawili się w komplecie: Adamus Casper, Babinska-Suchowolec Anna, Beatty Karina, Dabek Zuzanna, Drag Klara, Grabek Olivia, Grosfeld Victoria, Haratyk Mateusz, Kania Victoria, Kapusta Eryk, Knajp Jakub, Kot Patrick, Kraczka Julia, Laszewski Julia, Lojewski Oliver, Michalski Kamil, Molas Victoria, Nowakowski Olivia, Olszewska Natalia, Paszek Claudia, Polkowski Patryk, Radziewicz Juliana, Suchowolec Katherine, Suchowolec Thomas, Wesolowski Natalie, Wirkowski Evelynn.

Przed maturzystami jeszcze zasłużony Bal Maturalny, na którym zapewne powspominają lata spędzone w polskiej szkole, za którą niejednokrotnie jeszcze zatęsknią.

Gratulujemy uczniom wytrwałości i życzymy dobrej zabawy na Balu Maturalnym!

Zdjęcia – Sylwia Baldowski