Konkurs w Derby, CT “Bo lubię język polski”

Kochani Rodzice, na pewno słyszeliście już to nie raz, lecz my kochamy się powtarzać. Pragniemy podkreślić „to” bardzo grubą kreską: macie bardzo zdolne i wszechstronnie utalentowane dzieci. Dowodów na to nie musimy szczególnie wymieniać, ponieważ znacie swoje pociechy „od podszewki”. Jednakże jako szkoła chcemy się podzielić z Wami wrażeniami z tegorocznego wyjazdu do Derby, CT, gdzie nasi uczniowie, a Wasze dzieci, wzięły udział w konkursie „Bo lubię język polski”. Uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę. Duma rozpierała wszystkich tam obecnych nauczycieli, kiedy to właśnie naszym uczniom wręczane były dyplomy za zdobycie pierwszych miejsc. W Derby obecnych było pięć lokalnych szkół polonijnych, a sam konkurs składał się z trzech kategorii: konkursu plastycznego i ortograficznego oraz części teatralnej: pokazu małego aktora. W każdej z nich Wasze dzieci zajęły wysokie miejsca. Był to długi dzień, pełen wrażeń i dużego skupienia. Jako szkoła jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów. Cieszymy się niezmiernie z ich sukcesów, gratulujemy pierwszych miejsc oraz życzymy następnych triumfów w przyszłości. A tymczasem pozwolimy sobie wyróżnić dzieci, które zajęły najwyższe miejsca:

Konkurs plastyczny;

Kl.0-2 #  3 miejsce Nadia Ansaldo