Koncert świąteczny “Rodzinne kolędowanie”

Witamy Was drodzy Rodzice i kochane Dzieci!

Nie jest nam dane w tym roku szkolnym spotykać się i razem śpiewać. Bardzo tęsknimy za Wami, za wspólnymi spotkaniami i występami. Muzyka ma jednak to do siebie, że łączy ludzi, szczególnie kiedy są święta. A Święta Bożego Narodzenia tuż przed nami. Ta prośba jest także do Was kochani Rodzice.

Naszym szkolnym świątecznym życzeniem jest, abyście stworzyli na szkolnym Facebooku świąteczny koncert pt. “Rodzinne kolędowanie”. Zapraszamy Was do domowego kolędowania, aby w ten świąteczny czas popłynęły kolędy w wykonaniu Waszym i/lub z towarzyszeniem członków rodziny (brat, siostra, mama, tata, kuzyni, ciocia, wujek, babcia, dziadek, koledzy i koleżanki). Prosimy o zaśpiewanie i nagranie dowolnej kolędy lub pastorałki ze świąteczno – zimowym akcentem w tle lub w świątecznej dekoracji. Może to być utwór z naszego szkolnego repertuaru lub inny – tradycyjny lub współczesny, najlepiej wykonany w języku polskim. Prosimy o umieszczenie nagrania na swoim YouTube i wysłanie do nas jedynie linku do tego filmiku. Można też wysłać cały filmik na szkolny Messanger lub email podany poniżej.

Mamy nadzieję, że będzie wiele Rodzin chętnych do kolędowania. Prosimy uczestników świątecznego koncertu “Rodzinne kolędowanie” o przysyłanie linków do filmików i/lub filmików do 22 grudnia 2020 do Renaty Senenko na adres email renata.senenko.szkolajp@gmail.com lub na szkolny Messanger.
    Jeśli macie Państwo pytania dotyczące naszego koncertu to prosimy kontaktować się emailowo z osobą wymienioną powyżej.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze przepiękne wykonania w świąteczno-zimowych aranżacjach.