• Ho, ho, ho!!!

Uczniowie naszej szkoły są nie tylko zdolni, ale przede wszystkim bardzo grzeczni. Dlatego też 8 grudnia 2018 przybył do nich z dalekiej północy sam Święty Mikołaj. Do dzisiaj jest tajemnicą, w jaki spsób udało mu się dojechać. Nie było nawet odrobinki śniegu na drogach, więc saniami nie mógł przyjechać. Może pomogła mu w tym świąteczna magia? Nie wiadomo … Ale najważniejsze, że jednak się pojawił i miał dla naszych uczniów ogromne worki pełne pięknych prezentów. W ich rozdawaniu pomagały mu sprytne i pracowite elfy, które uwijały się jak mrówki, aby zdążyć rozdać prezenty wszystkim dzieciom. Mikołaj trafił z prezentami w dziesiątkę, bo podobały się one dosłownie wszystkim. Dzieci obiecały mu, że będą grzeczne przez cały następny rok. Z pewnością Mikołaj odwiedzi je również przed kolejnymi świętami bożonarodzeniowymi. Serdecznie dziękujemy Mikołajowi i elfom za kolorowe prezenty!!!

Renata Senenko