Fanty dla szkolnego Mikołaja

Po powrocie do szkolnego budynku NBHS, ognisku dla młodszych klas, wielu organizacyjnych pracach nauczycieli, zarządu szkoły, rady rodziców, pracowników i rodziców … czas na zabawę.
    W minioną sobotę w “Sali Greckiej ” Szkoła Języka Polskiego zorganizowała zabawę jesienną. Był to nie tylko czas zabawy dla rodziców, nauczycieli, znajomych i przyjaciół, ale także okazja, aby wspomóc działania szkoły. Dochód z zabawy jesiennej to wsparcie finansowe dla szkoły, a zwłaszcza szkolnego Mikołaja, który musi wkrótce przygotować niespodzianki, prezenty i nagrody dla uczniów naszej szkoły w nadchodzącym okresie świątecznym.
    Po wielu miesiącach przerwy, wreszcie była okazja spotkać się, tańczyć, bawić, zjeść wspólnie obiad. Sponsorzy podarowali fanty (kosze niespodzianki, prezenty), które można było wygrać podczas loterii fantowej.
    Serdeczne podziękowania dla Pani Szafrańskiej za pyszny catering, DJ Polski za muzykę dla każdego pokolenia oraz licznie przybyłym Gościom za udział, zabawę i zaangażowanie w życie Szkoły Języka Polskiego w New Britain.

Tekst i zdjęcia – Sylwia Baldowski