Droga Krzyżowa 2021

Droga Krzyżowa z udziałem uczniów i uczennic naszej szkoły to już stałe wydarzenie w szkolnym kalendarzu. Również w tym roku przedstawiciele naszej szkoły brali w nim udział. Za czytanie podczas stacji oraz godne reprezentowanie Szkoły Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w trakcie Drogi Krzyżowej w Sacred Heart Church of New Britain w marcu 2021 roku otrzymali oni pamiątkowe podziękowania i drobne upominki od Dyrekcji i Zarządu naszej szkoły.
    Nauczyciele zaangażowani w przygotowanie młodzieży do udziału w Drodze Krzyżowej to: Ewa Lewkowicz, Elżbieta Mulawka, Małgorzata Górecki, Beata Trefon. Również serdeczne podziękowania dla nich za czas i serce poświęcone dla naszych uczniów i uczennic:
    Klasy 5 – Adrian Grabek, Joanna Jarombek.
    Klasy 6 – Julia Grabek, Karolina Kret.
    Klasy 8 – Olivia Grabek, Julia Kraczka, Clara Drag, Juliana Radziewicz.
    Klasy 9 – Natalia Pikor, Julia Wanke.
    Klasa 10 – Kaya Kowal, Julia Malz, Michelle Gryczewski, Olivia Rutkowski.