Droga Krzyżowa 2019

Od wielu lat tradycją naszej szkoły jest prowadzenie przed Wielkanocą Drogi Krzyżowej. W cztery kolejne piątki Wielkiego Postu w kościele Sacred Heart, New Britain, CT, uczniowie czytają rozważania do każdej stacji. W pierwszy piątek uroczystości prowadzą licealiści, w następny – klasy 6-te (przygotowuje Małgosia Gorecki, Beata Trefon). Kolejny piątek prowadzą dorośli – rodzice i nauczyciele naszej szkoły. Śpiewa też chór (około 30 osób) utworzony przez rodziców / nauczycieli naszej szkoły. Chórowi akompaniuje na gitarze Waldek Wneta. Ostatni raz Droga Krzyżowa odbywa się w Wielki Piątek. Wtedy nasz szkolny chór gromadzi się późnym wieczorem i śpiewając idziemy ze świecami ulicami New Britain. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tych spotkaniach.