Degustacja win 2019

Na początku grudnia odbyła się kolejna degustacja win. Jest to wydarzenie, które stało się tradycją Polskiej Szkoły. Oprócz wina nie zabrakło przepysznych przekąsek i rozpływających się w ustach placków ziemniaczanych. Cieszyliśmy się licznym gronem smakoszy, a między innymi swą obecnością zaszczycili nas: Pani Dyrektor Elżbieta Złotnik, nauczyciele, rodzice oraz przyjaciele naszej szkoły. Bardzo miłym dodatkiem było spotkanie pięciu Prezesów Rady Rodziców naszej szkoły: Pana Waldemara Demby oraz pań: Ewy Parzych, Katarzyny Kazimierczak, Małgorzaty Kochanowicz i obecnie pełniącej funkcję Joanny Michalski.

Dochód z tegorocznej degustacji został przeznaczony na organizację 60-lecie naszej szkoły.

Iwona Hader