• +1 860 604-7797
 • biuro.szkolajp@gmail.com
 • P.O. BOX 2221 New Britain, CT 06050-2221
 • Czy to był sen?

  Było pięknie, było magicznie! Kto zgadnie, czy to był sen, czy zdarzyło się naprawdę? Przepiękna akademia  wprowadziła wszystkich w  świąteczny klimat i przypomniała nam o magii Świąt Bożego Narodzenia. Żołnierze, baletniczki, koniki, aniołki, Pierrot, pajacyki, laleczki oraz Rodzina pięknie zaprezentowali się na scenie audytorium NBHS.

  Ponieważ czas Bożego Narodzenia to również czas prezentów i miłych gestów, Pani Dyrektor Renata Senenko złożyła gratulacje wyjątkowym nauczycielom naszej szkoły – Pani Małgorzacie Górecki oraz Panu Andrzejowi Sokołowskiemu. Oboje z ogromnym zaangażowaniem poświęcają swój czas na potrzeby naszej szkoły, wkładając do swojej pracy mnóstwo serca i bezinteresowności. Za to wszystko zostały im w tym roku przyznane Medale Komisji Edukacji Narodowej, nadawane przez Ministra Edukacji Narodowej Rzeczypospolitej Polskiej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania.

  Serdeczne gratulacje i wyrazy wdzięczności dla wszystkich osób, które przyczyniły sie do powstania tak wspaniałego przedstawienia – nauczycieli, rodziców, a przede wszystkim naszych młodych artystów. To dzięki Wam ten dzień stał się piękny, wyjątkowy i na długo zostanie w naszej pamięci.

  Niech piękno i magia oraz dobra energia tego wyjątkowego Święta towarzyszą nam przez cały kolejny rok!

  Zdjęcia: Sylwia Baldowski i Paulina Sobon