• +1 860 604-7797
 • biuro.szkolajp@gmail.com
 • P.O. BOX 2221 New Britain, CT 06050-2221
 • Bal Przebierańców

  Bal Przebierańców

  27 stycznia 2024, w Szkole Języka Polskiego odbył się Bal Przebierańców dla klas 0-2. Inicjatywa nauczycieli, zaangażowanie rodziców oraz aktywna rola Rady Rodziców sprawiły, że to wydarzenie było nie tylko radosnym świętem kreatywności, ale także doskonałą okazją do budowania więzi w społeczności szkolnej.

  Nauczyciele, pełni zaangażowania i kreatywności, przygotowali wiele fantastycznych zabaw i konkursów, które z pewnością dostarczyły niezapomnianych chwil zarówno najmłodszym uczestnikom, jak i ich rodzicom. Kolorowe przebrania, w których pojawili się uczniowie klas 0-2, świadczyły o ogromnym zaangażowaniu zarówno dzieci, jak i ich rodziców w przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia.

  Nie mogło zabraknąć także tańców, które wprawiły wszystkich w radosny nastrój. Świetna muzyka, wyjątkowe choreografie i niepowtarzalna atmosfera sprawiły, że Bal Przebierańców stał się nie tylko okazją do dobrej zabawy, ale również momentem, który na długo pozostanie w pamięci uczestników.

  Dziękujemy wszystkim zaangażowanym – nauczycielom, rodzicom, członkom Rady Rodziców oraz wszystkim uczniom – za wspólnie spędzony czas i niezapomniane chwile. Bal Przebierańców okazał się pełnym uśmiechu, zabawy i zadowolenia wydarzeniem, które z pewnością zostanie wspominane przez wszystkich z dużą radością.

   

  tekst i zdjecia: J.Chojnowski-Schroeder