Bal Przebierańców

27 stycznia 2024, w Szkole Języka Polskiego odbył się Bal Przebierańców dla klas 0-2. Inicjatywa nauczycieli, zaangażowanie rodziców oraz aktywna rola Rady Rodziców sprawiły, że to wydarzenie było nie tylko radosnym świętem kreatywności, ale także doskonałą okazją do budowania więzi w społeczności szkolnej.

Nauczyciele, pełni zaangażowania i kreatywności, przygotowali wiele fantastycznych zabaw i konkursów, które z pewnością dostarczyły niezapomnianych chwil zarówno najmłodszym uczestnikom, jak i ich rodzicom. Kolorowe przebrania, w których pojawili się uczniowie klas 0-2, świadczyły o ogromnym zaangażowaniu zarówno dzieci, jak i ich rodziców w przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia.

Nie mogło zabraknąć także tańców, które wprawiły wszystkich w radosny nastrój. Świetna muzyka, wyjątkowe choreografie i niepowtarzalna atmosfera sprawiły, że Bal Przebierańców stał się nie tylko okazją do dobrej zabawy, ale również momentem, który na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym – nauczycielom, rodzicom, członkom Rady Rodziców oraz wszystkim uczniom – za wspólnie spędzony czas i niezapomniane chwile. Bal Przebierańców okazał się pełnym uśmiechu, zabawy i zadowolenia wydarzeniem, które z pewnością zostanie wspominane przez wszystkich z dużą radością.

tekst i zdjecia: J.Chojnowski-Schroeder