• Bal Maturalny

Bal Maturalny to podsumowanie przygody uczniów 10-ej klasy z polską szkołą. Zasłużona nagroda za wiele lat wstawania w sobotnie poranki i przychodzenia do naszej szkoły. Wszyscy uczniowie otrzymali za to poświęcenie Dyplomy Ambasadora RP. Dodatkowe nagrody, wyróżnienia i podziękowania, które zostały wręczone podczas balu, to:

– Nagroda za World Language Comprehensive Exam in Polish napisany na 100% – Juliana Radziewicz, Jakub Knajp, Tomasz Suchowolec

– Nagroda Małgorzaty Kochanowicz – Honorowego Prezesa Rady Rodziców – Juliana Radziewicz

– Podziękowanie za udział w Kangurze – Kamil Michalski

– Podziękowanie za udział w akcji “Poczytam Ci Mamo! – Karina Beatty

– Podziękowanie za pracę asystenta w grupie tanecznej – Casper Adamus

– Podziękowanie za wieloletni udział w Grupie Wokalnej – Juliana Radziewicz, Natalie Wesolowski, Olivia Grabek

– Nagrody Wychowawcy Klasy za wzorową frekwencję – Anna Babinska-Suchowolec, Julia Kraczka, Kamil Michalski, Olivia Nowakowski, Patryk Polkowski, Juliana Radziewicz

– Wyróżnienie za pomoc przy komputerze w klasie przez cały rok – Jakub Knajp

Szczególne podziękowania dostały Mamy dwójki naszych Maturzystów – Anna Nowakowski i Beata Adamus, które wiele lat pracowały społecznie na rzecz szkoły i w ogromnym stopniu przyczyniły się do jej modernizacji i rozwoju.

Również Grono Pedagogiczne otrzymało upominki za cały rok zangażowania i pracy w sobotnie przedpołudnia.

Występ artystyczny uczniów 10-ej klasy zakończył oficjalną część uroczystości, po której nadszedł czas na poczęstunek i zabawę.

Tekst – RS, zdjęcia – Paulina Sobon oraz PhotoMirror