Bal maturalny 2024

Tradycyjnym polonezem rozpoczął sie 6 czerwca coroczny bal maturalny. W ty roku wzięła w nim udział rekordowa ilość 38 maturzystów z dwóch klas 10-ych. Po powitaniu nastąpiło rozdanie przez wychowawczynie klas 10-tych – Ewę Lewkowicz 10a oraz Izabelę Wyrwas 10b – świadectw, certyfikatów maturalnych oraz upominków od szkoły.  Rozdane zostały również dodatkowe wyróżnienia:

• Nagroda za World Language Comprehensive Exam in Polish (LOTE) napisany na 100% – Victoria Jaworowicz
    • Anna Hayes – podziękowanie dla Julii Michalskiej za pomoc w grupie tanecznej
    • Ewa Lewkowicz – nagrody wychowawcy klasy za wzorową frekwencję – Adrian Cieślak i Aleksander Trześniewski

Wszyscy absolwenci otrzymali również Dyplomy Ambasadora RP, Pana Marka Magierowskiego.

Drobne upominki za całoroczna pracę trafiły w ręcę Grona Pedagogicznego, wśród którego szczególne podziękowania za działąlność na rzecz szkoły w bieżącym roku szkolnym otrzymali : Elzbieta Cieslak, Anna Hayes, Elżbieta Mulawka, Urszula Niemczycka, Beata Lapinska, Magdalena Peszko, Barbara Porczak, Marzena Radziwon, Agata Smiarowski, Andrzej Sokolowski, Izabela Sozanski, Jolanta Szymanska,  Grażyna Szymanski oraz Izabela Wyrwas.

Dyrektor Renata Senenko oraz  Prezes Joanna Michalski wspólnie podziękowały odchodzącym członkom Prezydium Rady Rodziców –  Annie Pajor i Joannie Chojnowski-Schroeder – za wieloletnie zaangażowanie w życie szkoły.  Pani Elżbieta Złotnik, Honorowy Dyrektor Szkoły, podziękowała rodzicom i maturzystom za 10 lat w szkolnych murach polonijnej szkoły. Występ artystyczny klas 10-tych był radosnym rozpoczęciem wieczoru i zaproszeniem do wspólnej zabawy.

Tekst – Renata Senenko, zdjęcia – Sylwia Baldowski