Bal Maturalny 2021

Na zakończenie 10 lat systematycznej nauki w naszej szkole dla tegorocznych maturzystów został zorganizowany Bal Maturalny. W gościnnych progach Crystal Ballroom zabrzmiały dźwięki poloneza, którym dumni Absolwenci rozpoczęli przepięknie uroczystość. Następnie zostały im wręczone Certyfikaty Maturalne oraz specjalne wyróżnienia dla uczniów najbardziej zaangażowanych w życie szkoły. Dyrekcja wyraziła słowa uznania dla Absolwentów za wysoki poziom prac maturalnych oraz poświęcenie, z jakim przez 10 lat uczęszczali do szkoły w sobotnie poranki.  Gratulacje otrzymali wszyscy maturzyści: Andrukiewicz Elena, Bielski Julia, Chojnowski Maksymilian, Chorzepa Katrina, Czerkiewicz Damian, Galazyn Wiktoria, Gorski David, Gryczewski Michelle, Klimas Oliver, Kolc Nicole, Kolc Kevin, Kowal Kaya, Kus Michal, Laszewski David, Lojewski Julia, Malz Julia, Narel Simon, Nowakowski Diane, Nurczyk Olivia, Rutkowski Olivia, Sadlowski Zofia, Sozanski Daniel, Stachelek Rafael, Swit Angelica, Sztemberg Olivia, Szynal Daniel, Trzcinski Mateusz, Twardy Oscar, Urban Michael, Uzar Adrian, Wroblewski Abigail.

Po pysznym obiedzie przyszedł czas na występ artystyczny Absolwentów przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni – Ewy Lewkowicz. Było wesoło, było wzruszająco, było pięknie. Śmiech przeplatał się ze łzami wzruszenia, że to już ostatnie wspólne spotkanie. Emocje i wspomnienia z 10 lat w murach naszej szkoły zostaną z bohaterami tej uroczystości na długo. A Królowa i Król Balu – Diane Nowakowski oraz Simon Narel – z pewnością będą wspominać ten wieczór wyjątkowo. Życzymy im wszystkim samych dobrych zdarzeń, spełnienia marzeń, dużo uśmiechu oraz tylko dobrych ludzi podczas ich dorosłego życia!!!

Bądźcie z siebie dumni, Absolwenci 2021!!!

Tekst Renata Senenko                                               Zdjęcia Sylwia Baldowski