Moje Wspomnienia z Wycieczki do Polski – Wyniki Konkursu

Rozstrzygnięcie Konkursu “ Moje wspomnienia z wycieczki do Polski, czerwiec/lipiec 2017:

1 miejsce: Patryk Kulis

2 miejsce: Patryk Bak

3 miejsce (ex aequo): Kasia Chorzepa, Natalia Chorzepa, Nicole Martula.

Wyróżnienia: Aleksandra Bilas, Michelle Martula

” Moje wspomnienia z wycieczki do Polski czerwiec – lipiec 2017”

1.     Organizatorami konkursu są:

Dyrekcja Szkoły,
    Krzysztof Nycz szef firmy Primapol- organizator wycieczki po Polsce,
    Dorota Urban – kierownik wycieczki

2.     W konkursie mogą brać  udział uczniowie naszej szkoły, którzy uczestniczyli w wycieczce objazdowej po Polsce ,czerwiec- lipiec 2017.
    3.     Konkurs trwa do 28 października 2017.
    4.       4 Warunki konkursu:

należy przedstawić relację z wyjazdu do Polski składającą się z minimum 200 slow oraz max 14 zdjęć. Opis w większości może zostać napisany w języku angielskim pod warunkiem zawarcia niezbędnych 10 zdań w języku polskim. Prace konkursowa wraz ze zdjęciami należy przesłać na poniższy adres e-mail polskaszkolajp@gmail.com z dopiskiem “Polska 2017”Wszystkie prace zostaną zamieszczone na stronie FB naszej szkoły.
    5.     Pod koniec października ,specjalnie powołana przez dyrekcję szkoły komisja wyłoni zwycięzców dla których przygotowane są nagrody pieniężne i rzeczowe.
    6.     Wyniki konkursu i prace nagrodzonych uczniów zostaną umieszczone na internetowej stronie szkoły. Nagrody zostaną wręczone uczniom 4 listopada 2017 podczas  akademii szkolnej.
    7.     Sponsorem nagród jest  Polskie Biuro Podróży PRIMAPOL.

www.primapoltrawel

Dodatkowe nagrody dla zwycięzców;

1 miejsce – 2 noclegi ze śniadaniami dla całej rodziny (mama, tata, rodzeństwo),
    2 miejsce – 1 nocleg ze śniadaniem dla całej rodziny w wybranym hotelu sieci IBIS w Polsce.
    Nagrody można wykorzystać do końca 2019 roku.

–       Krzysztof Nycz szef firmy Primapol- organizator wycieczki po Polsce