Pakowanie Prezentów

Choć niewidoczni, potwierdzamy ze istnieją- Elfy- asystenci Mikołaja. Co roku, członkowie zarządu naszej szkoły oraz rodzice uczniów w magiczny sposób przeinaczają się w Elfy. Danego wieczoru Elfy te spotykają się w tajemniczym miejscu aby pomóc Mikołajowi w pakowaniu prezentów dla wychowanków Szkoły Języka Polskiego. Szkoła nasza liczy 642 podopiecznych i zapewniamy, ze nikt nie zostaje pominięty. Elfy nasze pracują cieżko i skutecznie. Czasem nawet potrafią zamienić „niemożliwe” w możliwe. Magia wiruje dookoła i wszystko dzieje się w mgnieniu oka, tak że jak następnego dnia Mikołaj gości w szkole to ma prezent dla każdego. Z tego miejsca chcemy serdecznie podziękować pani Ani J. za ramki oraz firmie Krakus Meat Market za sponsorowanie słodkości.

Bardzo Dziękujemy.