Międzyszkolna Studniówka 2018

Poloneza czas zacząć …

3 lutego 2018 roku odbył się już 10 Bal Studniówkowy organizowany przez Centralę Polskich Szkół Dokształcających w Ameryce dla maturzystów szkół polonijnych. W tym roku miał on miejsce w Leonardo Plaza, NY i uczestniczyło w nim 460 osób, w tym 196 maturzystów, ich osoby towarzyszące, wychowawcy, dyrektorzy szkół i rodzice. Nie zabrakło też gości honorowych.
    Zgodnie z tradycją Studniówkę rozpoczęto Polonezem, z dr Dorotą Andraką, Prezesem CPSD i Panem Józefem
    Pałką, właścicielem Joseph’s Dance Studio. Maturzyści prezentowali się godnie i elegancko, zdając sobie
    sprawę z faktu, że cały wieczór jest im poświęcony, co podkreślały wszystkie osoby zabierające głos.

Prezes CPSD dr Dorota Andraka, gratulując maturzystom złożyła również podziękowania nauczycielom i wychowawcom klas, wręczając im dyplomy i symboliczne kwiaty, podkreślając również rolę rodziców w wychowywaniu naszej młodzieży.

Po części oficjalnej rozpoczęła się szampańska zabawa do 12 w nocy, prowadzona przez Roberta Rozalskiego (DJ Rozal), podczas której zarówno uczniowie jak i dorośli zaprezentowali swoje tancerskie umiejętności. Tego wieczoru, jak to podkreśliła dr Dorota Andraka w podziękowaniu wystosowanym do dyrektorów szkół po studniówce, nasi arbiturienci zdali swój pierwszy egzamin dojrzałości. Następne wyzwanie przed nimi, to matura w maju i już teraz życzymy im wszystkim powodzenia.

KLASA 2017/2018  MATURZYSCI
    1 Czubat Victoria
    2 Donor Dalia Victoria
    3 Dudek Julia
    4 Fiedziukiewicz Julia
    5 Habuda Wiktoria
    6 Kajzer Adam
    7 Kolc Patrick
    8 Kuzawa Gabriela
    9 Martula Nicole
    10 Mlynarska Maya Maria
    11 Pietraszewski Nicole
    12 Skoczylas Mateusz
    13 Stamenkovic Artur
    14 Swinicki Karolina
    15 Sztemberg Patrick
    16 Trzeciak Julia

Z życia szkoły – Ewa Lewkowicz.