Math Kangaroo 2019 / konkurs matematyczny “Kangur” 2019

Z przyjemnością informujemy, że rejestracja do konkursu matematycznego Kangur została otwarta i będzie trwała do 15 grudnia 2018.

Informacje ogólne dla nowych uczestników:

Nasza szkoła jest jednym z 700 amerykańskich centrów tego międzynarodowego konkursu, celem którego jest rozwijanie zainteresowań matematycznych u dzieci i młodzieży od klasy pierwszej do dwunastej.
    Konkurs ma formę testu pisemnego, który składa się z zadań z odpowiedziami wielokrotnego wyboru. Uczestnicy mają 75 minut na rozwiązanie zadań.
    W tym roku konkurs odbędzie się

21 marca 2019 o godzinie 18:00.

Bez względu na to czy uczeń brał udział w konkursie w zeszłym roku, czy jest nowym uczestnikiem, należy dokonać rejestracji.

Ucznia można zarejestrować na stonie internetowej:

Math Kangaroo

Math Kangaroo 2019

a) rodzice uczniów, którzy uczestniczyli w konkursie w poprzednich latach, logują się za pomocą swojego maila i hasła: MK2019

b) nowi uczestnicy wybierają opcję „utwórz konto”

Nasza szkoła nie jest widoczna w katalogu, więc trzeba wybrać opcję  “By invitation” i wpisać kod CTNEW_B0001893@19MK.

Opłata rejestracyjna wynosi $21.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie:

Math Kangaroo in USA – Home

Welcome to the International Competition in Mathematics Math Kangaroo, where fun and learning mix… Math, Fun….

Pytania prosimy kierować do Agatay Smiarowski na adres agatasmiarowski@yahoo.com