Wycieczka siódmoklasistów do muzeum w New Haven, CT

Knights of Columbus Museum

1 State Street, New Haven, CT 06511

“Boże Narodzenie w Polsce”  od 17 listopada 2018 do 3 lutego 2019 w godz. 10am-5pm (wstęp wolny)

Szkoła nie zawsze musi kojarzyć się z ławką, tablicą czy też książkami. Aby te cotygodniowe spotkania nie były monotonne, od czasu do czasu również i nasza szkoła pozwala uczniom uciec od typowych sobót w klasie. Takiej odskoczni ostatnio doznali właśnie siódmoklasiści. Wraz z nauczycielami wybrali się na wycieczkę do muzeum w New Haven, CT, której celem była wystawa świąteczna. Zaprezentowane zostały na niej świąteczne szopki, udekorowane choinki oraz inne bożonarodzeniowe cudeńka.

Z zadowolonych i uśmiechniętych twarzy wnioskujemy, że krótka wyprawa była udana.

Dziękujemy w imieniu uczniów pani Ewie Lewkowicz za pomysł tego wyjazdu oraz
    zachęcamy pozostałe dzieci i ich rodziny do odwiedzenia tego muzeum.