Zabawa Jesienna 2023

Zabawa Jesienna 2023, zorganizowana przez Szkołę Języka Polskiego w New Britain, okazała się być jednym z najbardziej porywających wydarzeń społecznościowych tego sezonu. W sobotę, 28 października, sala Grecka przekształciła się w magiczne miejsce, gdzie wszyscy uczestnicy mogli cieszyć się niezapomnianymi chwilami pełnymi radości i zabawy.

Bez wątpienia, jednym z najlepszych punktów tej imprezy było pyszne jedzenie, które zostało przygotowane przez renomowany Belvedere Cafe&Restaurant. Smakowite przysmaki i aromatyczne potrawy zachwyciły wszystkich obecnych, podkreślając znaczenie kulinarnego doświadczenia w trakcie wspólnych spotkań.

Atmosferę jeszcze bardziej rozgrzewały dźwięki z głośników, które nieustannie pulsowały dzięki energii DJ-a Tomas z New Jersey. Jego umiejętność mieszania utworów różnych gatunków muzycznych sprawiła, że parkiet do tańca zapełnił się natychmiast, a wszyscy goście zaczęli wyrażać swoje pełne radości emocje poprzez taniec.

Oprócz tego, niezliczone emocje i podekscytowanie towarzyszyły loterii, która była jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów wieczoru. Wszystkim szczęśliwcom, którzy wygrali w loterii, składamy najserdeczniejsze gratulacje. Dzięki hojności sponsorów i wsparciu społeczności, nagrody były nie tylko obiektem pożądania, ale także wyrazem wdzięczności za zaangażowanie w wydarzenie.

Chcielibyśmy z całego serca podziękować wszystkim uczestnikom, którzy przyczynili się do stworzenia tej niezapomnianej chwili. Bez Waszego zaangażowania, entuzjazmu i wsparcia, nie byłoby możliwe zrealizowanie tego wydarzenia na tak wysokim poziomie. Wasza praca, zaangażowanie i entuzjazm zainspirowały nas wszystkich i sprawiły, że nasza szkoła mogła być gospodarzem niezwykłej Zabawy Jesiennej.

Za fantastyczną atmosferę, pyszne jedzenie, energetyczne rytmy i niesamowitą zabawę, jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy. Dzięki Wam ta noc z pewnością pozostanie w naszej pamięci na długi czas. Z wielkim szacunkiem i wdzięcznością, składamy niskie ukłony wszystkim osobom, które włożyły wysiłek w organizację i dekorację sali, tworząc magiczną atmosferę tej niezapomnianej nocy.

Tekst: Joanna Chojnowski-Schroeder / Zdjecia: Paulina Sobon