Karnawałowy Bal Maskowy

 

Bal Maskowy, który odbył się 31 stycznia i został zorganizowany przez Szkołę Jezyka Polskiego im. Jana Pawła II w New Britain uważam za bardzo udany.  Choć frekwencja na balu była nieco skromniejsza niż organizatorzy oczekiwali i przy stolikach nie było za dużo osób siedzących ale to tylko dlatego że wszyscy świetnie się bawili na parkiecie.  O oprawę muzyczną zadbał DJ TOMAS z New Jersey, którego wybór utworów sprawił że wszyscy goście bawili się bez przerwy.  

Oprócz oprawy muzycznej organizatorzy zapewnili gościom również szerereg innych atrakcji:  loterię z wieloma nagrodami (trzeba dodać że ta pani która wygrała cztery nagrody zawdzięcza to szczęściu męża), smakowicie zaopatrzoną kuchnię (dziękujemy wszystkim pomagającym rodzicom), konkurs na Królową i Króla Balu (Maya Kazmierczak i Damian Chuchro) oraz występ gościa specjalnego.  Gościem specjalnym był Piotr Kiszka, mistrz świata w salsie z 2011 roku, uczestnik wielu konkursów tanecznych i programów telewizyjnych w tym Tańca z Gwiazdami.  Zaprezentował nam salsę solo i walca w duecie z panią Magdą Gawronski-Mietus – instruktorką tańca. Pan Piotr zaoferował rownież przyspieszony kurs tańca dla chętnych gości coś w stylu “facet musi tyle robić w tańcu co i w życiu….”

Muzyka zachęcająca do tańca, dobre jedzenie, jeszcze lepsze trunki i towarzystwo czego wiecej mozna sobie zyczyc w przysłosci moze jednie wiecej przebierańcow skoro to Bal Maskowy.

Agnieszka Sokół


  • Zabawa Karnawalowa

Serdecznie dziękujemy sponsorom Balu Maskowego:

Produkty:

Polmart
Roly Poly
The Farm
Zieleniak

Ogloszenia/Reklama:

Biały Orzeł
Mała Polska
Przegląd

Fanty:

Kasia Piekut - Gorski Realty

Ania Home Cleaning Service
Krzysztof Gorski - Gorski Realty
Ania Kowalski - Gorski Realty
Marlena Kluk - Avon
Quo Vadis

Monika Gradzki

Ania Podkowiak - Farmington Bank

Dr. Barbara Malz - DDS

Rozrywka:

Magdalena Gawronski - Instruktor Tanca

Piotr Kiszka - Nauczyciel Tanca

 

 

Dziękujemy również rodzicom i nauczycielom bez pomocy których ten bal by się nie odbył:
Beatka Adamus, Joanna Bilas, Krzysztof Buczynski, Roman Celi, Leszek Gawecki, Danusia Gorski, Jozek Gorski, Tadeusz Gorski, Malgosia Kochanowicz, Ania Kowalski, Iwonka Lojewski, Asia Michalski, Sebastian Michalski, Ania Nowakowski, Ania Pajor, Jerzy Piekut, Kasia Piekut, Agnieszka Sokol, Malgosia Stamenkowicz, Adam Sztachera, Marzenka Szysz, Beatka Wolanski, Ania Zajac, Piotr Zajac, Elzbieta Zlotnik